• ul. Asfaltowa 1A/209 26-110 Skarżysko-Kamienna

Tirolpi

Transport HDS

Usługi HDS – Skarżysko-Kamienna

Jesteśmy firmą, która posiada między innymi usługi związane z transportem HDS. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz sprzęt, dzięki któremu możemy z powodzeniem świadczyć dla Państwa usługi samochodem ciężarowym z wywrotką i HDS.

Świadczymy usługi na terenie obejmującym miasta takie jak: Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Szydłowiec, Kielce, Starachowice.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów w sferze budowlanej. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się sukcesywnie podnosić jakość wykonywanych prac ziemnych i transportowych. Jesteśmy firmą, która kompleksowo wykona wyznaczony zakres prac przy użyciu naszych maszyn którymi są koparko-ładowarka i samochody ciężarowe z wywrotką i HDS.

Zważając na bezpieczeństwo, regularnie przeprowadzamy serwis naszego parku maszynowego.

Priorytetową wartością jest dla nas uczciwość wobec naszych klientów. Jesteśmy świadomi tego, że profesjonalizm i odpowiedzialność za świadczone usługi w dłuższej perspektywie czasu stanowi bardzo mocny i stabilny fundament naszej firmy. Staramy się nawiązywać trwałe i stabilne relacje na przyszłość.

Niezależnie od tego kto jest naszym klientem – wszystkich traktujemy z szacunkiem i profesjonalizmem. Nasze motto na dobrą współpracę to uczciwość i wzajemne zaufanie.

Wykonujemy dodatkowo - Roboty ziemne

Chcemy ciągle się rozwijać i inwestować w kolejne maszyny, które umożliwią nam na poszerzenie zakresu świadczonych usług.

Wykonujemy szereg robót ziemnych:

Usługi koparką Skarżysko-kamienna,
Niwelacja terenu Skarżysko-Kamienna,
Transport HDS Skarżysko-Kamienna,
Odśnieżanie / wywóz śniegu
Transport materiałów budowlanych,
Transport maszyn / transport urządzeń, itp.

W naszej propozycji znajdą Państwo również możliwość wynajmu koparki wraz z operatorem oraz kompleksową obsługę placu budowy, a to wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach.

Usługi świadczymy na terenie: Usługi koparką Suchedniów / Usługi koparką Kielce / Usługi koparką Szydłowiec.