• ul. Asfaltowa 1A/209 26-110 Skarżysko-Kamienna

Tirolpi

Nadruki

Oferujemy nadruk w technikach: tampodruk, termodruk na wypraskach z tworzyw sztucznych np. nadruki na obudowach , nadruki na nakrętkach ,nadruki na wieczkach , nadruki na artykułach AGD , nadruki na artykułach elektronicznych oraz długopisach , przyborach szkolnych itp.

Tampodruk jest to jedna z najczęściej stosowanych metod znakowania gadżetów reklamowych, stosowana na przedmiotach z tworzyw sztucznych. Pozwala zachować precyzję i czytelność nawet bardzo drobnych wzorów na niewielkiej powierzchni nadruku.

Tampodruk jest wykorzystywany do drukowania na powierzchniach nierównych i trudnych na produktach różnego przemysłu , w tym medycznych, motoryzacyjnych , chemicznych i elektronicznych, a także urządzeń, sprzętu sportowego i zabawek.

Dzięki elastycznej formie tamponu możemy drukować na powierzchniach o zróżnicowanych kształtach.

Termodruk to metoda polegająca na termicznym wgrzaniu wcześniej przygotowanego nadruku, używając dużego nacisku i wysokiej temperatury oraz określonego czasu. Odpowiedni dobór wymienionych wyżej parametrów pozwala na szeroki wachlarz zastosowań tej technologii, której największą zaletą jest możliwość nanoszenia nadruków bezpośrednio na tworzywa sztuczne. Mało skomplikowana i trwała aplikacja spowodowały, że Nasi klienci coraz chętniej wykorzystują technologie termodruku w procesach identyfikacji wizualnej własnej marki.

Od początku naszej działalność zajmujemy się produkcją artykułów szkolnych. Obecnie jesteśmy najstarszą prywatną polską firmą produkującą linijki, ekierki, kątomierze, komplety szkolne, z tworzyw sztucznych, z trwałą grawerowaną skalą (nie malowaną).

W tym okresie zdobywaliśmy bardzo duże doświadczenie również w metodach nadruku metodami tampodruku i termodruku. Dzięki temu nasze wyroby są w kraju cenione za wysoką jakość wykonania, dobrą cenę i terminowość dostaw, czyli wyrobiły sobie tzw. „markę”, którą mało kto może się poszczycić.

Zapraszamy do współpracy.